Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku Eğitimi

Gayrimenkul Hukuku Eğitim: Çoğunlukla büyük sermayelerle iş yapılan gayrimenkul sektöründe, hesaba katılmayan, farkına varılmayan hukuki sebepler, ileride yatırımın karlılığını azaltan, yatırımcının itibarını zedeleyen ya da yatırımı tümüyle başarısızlığa uğratan sonuçlar doğurabilmektedir.

Bu sebeple sektörde faaliyet gösteren kişilerin ve kuruluşların beklenmedik sonuçlarla karşılaşmalarını önlemenin bir yolu da, gayrimenkulün hukuki özelliklerini kapsamlı analiz ederek hukuki riskleri ortadan kaldıracak pozisyonu kurmalarıdır.

Gayrimenkul hukuku Eğitim süresince; gayrimenkul yatırımlarının fikir aşamasından başlayarak son alıcıyla buluşmasına kadar geçen süreçte, hukuki riskleri ortadan kaldıracak, gayrimenkulü hukuki açıdan sağlıklı bir şekilde değerlendirerek, beklenmedik sonuçlarla karşılaşılmasına engel olacak hukuki donanımı aktarmak hedeflenmektedir.

Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Ön Gereklilikler

Gayrimenkul hukuku Eğitim öncesi özel bir ön koşul bulunmamaktadır.

Gayrimenkul hukuku Eğitim programına; bankaların müşteri temsilcileri, finans kurumlarının temsilcileri, inşaat şirketlerinde ilgili birimlerin uzman ve yöneticileri, gayrimenkul sektöründe çalışanlar, emlak uzmanları ve gayrimenkul değerleme uzmanları katılabilirler.

Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Süresi

Gayrimenkul hukuku Eğitim süresi, katılımcı ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir. Size özel eğitim süresi ve takvimi için, bizimle iletişime geçiniz.

Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Ücreti

Bu Eğitimmiz firmaya veya kişiye özel olarak verilmektedir. Aşağıda, Bilgi Al formu ile veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Kazanımlar

Gayrimenkul hukuku Eğitim süresince; gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi sürecinde karşılaşılabilecek hukuksal sorunların neler olabileceğine yönelik belirgin bir farkındalık oluşacaktır.

Hukuksal problemlerle karşılaşmamak ya da en aza indirebilmek için gerekli bilgi donanımına sahip olacaktır.

Hukuki sorunları en kolay ve hızlı yoldan yönetmeyi öğrenecektir.


Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Eğitim Konuları

  • 1. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Taşınmaz Kavramı ve Kadastro Sonucu Oluşması
  • 2. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Kadastro Orman ve 2B Davaları
  • 3. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Kamulaştırma Davaları
  • 4. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Mortgage Sistemi ve Yasal Düzenlemeler
  • 5. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Kat Mülkiyeti Değişiklikleri ve Toplu Yapılar
  • 6. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Sınırlı Ayni Haklar (Yap - İşlet - Devret Modeli)
  • 7. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Yabancıların Taşınmaz Edinme Hakları
  • 8. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Devre Tatil Sistemleri
  • 9. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - Vakıf Taşınmazları
  • 10. Gayrimenkul Hukuku Eğitim - İmar Sorunları

Gayrimenkul Hukuku Eğitim ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğitimin toplam ücreti eğitim başlamadan önce tahsil edilir. Ödemenizi nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerinizi eğitim merkezimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde Yapı Kredi ve Garanti Bankası kredi kartları kabul edilir. Yukarıda belirtilen eğitim fiyatları nakit eğitim fiyatlarıdır. Tek çekim kredi kartı eğitim fiyatı, yukarıdaki asıl fiyatın 1.08, 6 taksitli fiyatı 1.18 ile çarpılarak bulunur. Firmalar eğitim öncesi, ödemelerini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

İndirimleriniz/Kampanyalarınız Nelerdir?

Tüm öğrenci ve öğretmenlere yüzde 15 indirimimiz mevcuttur. (Öğretmenlerden öğretmen kimliği, öğrencilerden içinde bulunulan öğretim yılı için öğrenci belgesl istenir.)
Daha önce eğitim almış öğrencimiz ikinci başka bir eğitimi yüzde 10 indirimli alır.
Grup eğitimlerinde ise;
- 2 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %10 indirim
- 3 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %15 indirim
- 4 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %20 indirim
- 5 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %25 indirim
uygulanmaktadır. NOT: İndirimlerden sadece bir tanesini seçebilirsiniz.

Eğitimler nasıl bir ortamda gerçekleşmektedir?

Eğitimlerimiz; 12 kişi kapasiteli sınıflarda yapılmaktadır. Sınıflara projektör, bilgisayarlar, internet, iklimlendirme, yazı tahtası ve gerekli eğitim araç- gereçleri vardır. Ayrıca ücretsiz çay, kahve ve su ikramımız mevcuttur.

Online eğitim hizmetiniz var mıdır?

Online eğitim hizmetimiz mevcuttur. Eğitimlerimizi kişiye özel paket ders olarak alabilirsiniz. Eğitimlerimizi online olarak özel ders şeklinde veya kurumsal olarak alabilirsiniz. Online eğitim talepleriniz için özel ders formumuzu doldurunuz.

Sertifika almam için eğitime kaydolmam yeterli midir?

Eğitimlerimizde yüzde 90 oranında devam sağlayan tüm öğrencilerimize sertifika veriyoruz.

Eğitim süresi verimli bir eğitim süreci için yeterli midir?

Eğitim süresi yeterlidir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla oluşturulan müfredat ve süre, bu eğitimin verimli bir şekilde öğrenilmesi için yeterlidir.

Ders materyalleri nelerdir?

Ders materyalleri; pdf dosyaları, powerpoint slaytarından ve/veya ders notlarından oluşur. Ders esnasında örnek kodlar ve/veya çalışma dosyaları öğrencilere verilir. Ders sonrası yapılan ödevler de öğrencilere verilir.

Tezimi/ödevimi eğitmenle birlikte yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Tez-Ödev destek formumuzu doldurunuz. Doldurduğunuz bilgilere istinaden danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eğitmenlerimiz alanlarında üniversite eğitimli ve tecrübelidir. İletişim kabiliyetleri yüksek olan eğitmenlerimiz, deneyimin en iyi öğretmen olduğunu bilerek uygulamalı eğitim yaptırmaktadırlar. Eğitmenlerimiz en az 5-15 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitim öncesi eğitim konuları ile ilgili eğitmenlerimize sorularınız olabilir. Eğitim konuları ile ilgili sormak istediğiniz soruları yukarıdaki soru formundan gönderebilirsiniz. Eğitmenlerimiz veya danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Eğitim süresince eğitmene soru sorabilir miyim?

Ders esnasında dersin anlatımına uygun alakalı sorular sorulabilmektedir. Ders dışında ise bilgi sorusu sorulabilmektedir. Ders harici özel projeleriniz için proje formumuzu doldurunuz.

Eğitim belirtilen başlangıç tarihinde başlayacak ve belirtilen sürede bitirilecek mi?

Eğitimlerimiz eğitim takviminde belirtilen zamanlarda başlar; fakat eğitim tarihini ertelemek veya eğitimi iptal etmek kurumumuzun hakkı dahilindedir. Grup eğitimleri tatil veya istisnai sebeplerden 1-2 hafta ertelenerek bitirilebilir. Eğitim tarihlerinin 1-2 hafta ertelenmesi durumunda gruba katılan öğrenciler bu durumu kabul etmiş sayılır.

Eğitim esnasında bilgisayar sağlıyor musunuz?

Eğitim ortamımızda her kişiye özel eğitime hazır bilgisayarlarımız bulunmaktadır.

Kendi bilgisayarımızı getirebilir miyiz?

Eğitim ortamına kendi bilgisayarlarınızı getirebilirsiniz. Bilgisayarınızın sağlıklı çalışmasını ve teknik servis problemlerinizi sizin gidermeniz gerekir.

Bilgisayarımıza program kurabilir misiniz?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurma hizmetimiz mevcut değildir. Fakat eğitmenlerimiz size bir kurulumun nasıl yapılacağını ve kaynak noktaların nereler olduğunu anlatacaktır.

Sınıflarınız kaç kişiliktir?

Eğitimlerimiz en az 4 en fazla 12 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Bir eğitim, ortalama 5-8 kişi ile gerçekleşmektedir.

Dersi kaçırmam durumunda ne yapmam gerekir?

Mümkün olduğunca derse katılmanız faydalıdır. Eğitmenlerimiz performansı en iyi seviyede tutmak için sürekli dersi toparlayarak, tekrarlar yaparak ilerlemektedir. Kaçırdığınız derslerde ufak tekrarlardan yararlanabilirsiniz.

Diğer eğitim merkezlerinden farkınız nedir?

Eğitim merkezi olarak en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Eğitim kalitesinin sürekli gelişmesi için planlar hazırlamakta, kontroller yapmakta ve gelişmeyi sağlamaktayız.

Kurumumuza (firma) özel olarak eğitim almak için ne yapmalıyız?

Kurumlara özel olarak gerek kendi eğitim yerlerimizde, gerekse kurumların kurumların kendi yerlerinde eğitim sağlamaktayız. Kurumunuza özel eğitim talebiniz için yukarıdaki kurumsal talep formunu doldurmanız yeterlidir, eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Özel ders olarak eğitim almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Özel ders olarak eğitim sağlamaktayız. Özel ders eğitim talebiniz için özel ders eğitim talep formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.

Otoparkınız var mıdır?

Haftaiçleri 2 araçlık otopark yerimiz mevcuttur. Arabalı öğrenci yoğunluğuna göre otoparkımızda bazı zamanlar yer bulunmayabilmektedir. Çevrede yakın yerlerde ücretli otoparklar mevcuttur.

Ben konuların çoğunu biliyorum, sadece bazı konular için derse girebilir miyim?

Grup eğitimlerimizde katılımcılarımızın yaklaşık aynı düzeyde olmasına dikkat ediyoruz. Gruplarımıza yeni başlayan veya biraz bilen kişileri dahil ediyoruz. Eğer konuların çoğunu biliyorsunuz, grup eğitimi yerine size özel ders sağlayabiliriz. Sadece istediğiniz konu başlıkları ile daha kısa sürede ihtiyacınız olan konuları öğrenmiş olursunuz. Özel ders talep formunu aşağıdan doldurabilirsiniz.

Yerinize nasıl gelebilirim?

İletişim sayfamızdan adresimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gayrimenkul Hukuku Eğitim Bilgi İstek Formu


Gayrimenkul Hukuku Eğitim Özel Ders Bilgi İstek Formu


Sorularınız ve Cevapları bölümünü okudum.

Gayrimenkul Hukuku Eğitim Kurumsal Teklif Formu


Sorular ve Cevaplar bölümünü okudum.

Gayrimenkul Hukuku Eğitim Proje Teklif Formu


PAYLAŞ

 CADSAY