3D Modelleme Dersleri

Etiket Sayfası

3D Modelleme Dersleri Etiketli Sayfalar

3D Modelleme

üç boyutlu modellerin bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak hazırlanması 3D modelleme mimariden mühendisliğe, bilgisayar oyunlarından animasyonlara, sinema filmlerinden mobilya tasarımına 3D modelleme bilgisayar grafikleriyle 3D modelleme 3D model 3D rendering adı verilen tekniklerle de görselleştirilebilir. 3D modelleme 3D baskı
3D Modelleme

3ds Max Eğitimi

3ds Max Eğitimi: 3D Studio Max, Autodesk tarafından geliştirilen bir 3 boyutlu modelleme, görselleştirme ve animasyon programıdır. Gelişmiş eklenti desteği ve kolay kullanımı ile 3DS Max, 3B modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan biridir. Gelişmiş karakter modelleme özellikleri ile oyun geliştiricilerinin gözdesi haline gelmiştir.

3ds Max, film özel efektleri, mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumları gibi alanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır.

3DS Max eğitimi çok sayıda temel nesneyi hazırlama olanağı sunar. Eğitim sonunda; mimari tasarımlar için de duvar, kapı, pencere ve merdiven gibi bileşenlerin ölçülerini kolayca değiştirerek projeye ekleyebilirsiniz.

 CADSAY