Pro Engineer Nedir

Etiket Sayfası

Pro Engineer Nedir Etiketli Sayfalar

Pro Engineer

bilgisayar destekli tasarım, bilgisayar destekli imalat ve bilgisayar destekli mühendislik çalışmaları için yaygın olarak kullanılan unsur tabanlı SolidWorks, CATIA ve Unigrapics Pro Engineer katı modelleme, model montajı, iki boyutlu izdüşüm görüntülemeleri, sonlu elemanlar analizleri, doğrudan ve paramterik modellemeler otomotiv, tarım aletleri, elektrik elektronik, kalp hazırlama, savunma sanayii alanlarında kullanılan Pro Engineer programı

Pro Engineer Eğitimi

Pro Engineer Eğitimi: Pro Engineer, adından da anlaşılacağı üzere bir mühendislik yazılımıdır. Pro Engineer, mühendislerin yaptığı teknik resmi teknolojiye döken teknik bir programdır.

Pro Engineer, malzemelerin veya numunelerin üç boyutlu modellemesini yapan solid edge ve cad/cam gibi bir tasarım programıdır. Pro Engineer daha hızlı, daha sezgisel, daha aktif, daha kullanışlı ve daha kolaydır.

Pro Engineer yazılımı daha çok; otomotiv, kalıp, beyaz eşya, ev aletleri, tarım aletleri, gemi inşaatı, elektrik elektronik alanları, ısıtma soğutma malzemeler, savunma sanayi, tıbbi ürünler gibi sahalarda kullanılmaktadır.

 CADSAY